Wybierz kategorię
 
 
 

 

Planeta zabawy

Kliknij na obrazek i zaloguj się,
Podaj kod POCIAG,
a otrzymasz rabat 10%.


 

Miejsca Dzieci

 

Cocuba Design

 
Regulamin
 

Postanowienia ogólne

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Zamówienia można składać poprzez witrynę sklepu internetowego. Możliwe jest również pisemne złożenie zamówienia poprzez pocztę tradycyjną (listem poleconym) lub telefonicznie.

Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. Do każdego zamówienia klient otrzymuje fakturę VAT, która wystawiana jest w chwili gdy wszystkie artykuły zamówione przez klienta są gotowe do wysyłki.

Zawartość witryny internetowej sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej), a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy.

Klient, składając zamówienie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zamówienia na witrynie sklepu. Księgarnia zastrzega sobie prawo w każdym czasie do wycofania poszczególnych artykułów ze sprzedaży, zmiany cen, z zastrzeżeniem iż w przypadku złożenia zamówienia przez kupującego obowiązująca jest cena z daty złożenia zamówienia.

Przy złożeniu zamówienia przez klienta drogą internetową (strona www, wiadomość e-mail), momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment osobistego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu (telefonicznie lub e-mailem).

W przypadku artykułów objętych promocją lub wyprzedażą, których ilość jest ograniczona, zamówienia będą realizowane do wyczerpania zapasów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień.

Zespół sklepu pociagdobajeczki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Wszystkie zabawki, gry edukacyjne sprzedawane w sklepie internetowym posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE dopuszczający je do użytkowania przez dzieci. Przedziały wiekowe podawane na stronie internetowej mają charakter wyłącznie pomocniczy.

Realizacja zamówienia

Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Sklep może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić.

Moment telefonicznego lub e-mailowego potwierdzenia złożenia zamówienia przez sprzedawcę jest też okazją do ewentualnego skorygowania błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia. Późniejsze dokonanie zmian w zamówieniu może być utrudnione, gdyż od momentu potwierdzenia zamówienia przez sprzedawcę zostaje ono skierowane do realizacji i towar może znajdować się już w drodze do zamawiającego. Niemniej, obsługa sklepu dołoży wszelkich starań, aby w każdym momencie, nawet po zawarciu umowy kupna - sprzedaży, umożliwić zamawiającemu zmianę danych do dostawy, a także (do momentu wysłania przesyłki) zmianę treści zamówienia, włącznie z rezygnacją przez zamawiającego z zakupu (odstąpienia od umowy).

W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.

Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowej przesyłki do klienta. Jest on zależny od wybranego sposobu dostarczenia towaru i wynosi od 2 do 14 dni roboczych. Jest równy całkowitemu terminowi realizacji zamówienia, jeśli zamówione produkty są dostępne od ręki w naszym magazynie.

Dostawa pocztą (przesyłka priorytetowa) oznacza od 1 do 3 dni roboczych od wysłania towaru, a przesyłka wysłana firmą kurierską trafia do adresata na drugi dzień roboczy po nadaniu. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. O takim przypadku klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (14 PLN w przypadku dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej, 20-26 PLN w przypadku dostawy kurierskiej).

Za zakup powyżej  150.00 zł - dostawa gratis!

Dowód zakupu (oryginał faktury VAT lub paragon) jest dołączany do przesyłki.

Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób: Przelewem na rachunek bankowy. Numer rachunku dostępny jest w linku KONTAKT. Na życzenie podajemy numer rachunku bankowego również przez pocztę e-mail lub faksem po skierowaniu zamówienia do realizacji. Towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty na rachunek. Przy odbiorze, czyli należność pobiera listonosz lub kurier Odbiór osobisty w księgarni stacjonarnej.

Gwarancja, rękojmia i zwrot towaru

Wszystkie produkty oferowane w sklepie pociagdobajeczki.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski.

W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wraz z pisemnym odstąpieniem od umowy.

Gwarancja, rękojmia, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie.

W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty wyżej wymienionych procedur pokrywa klient.

Prawo do zwrotu towaru nie przysługuje w przypadku odbioru osobistego zamówionych artykułów w księgarni stacjonarnej. W wyjątkowych przypadkach możemy towar wymienić na inny o tej samej wartości.

Ochrona danych osobowych

Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

Jeśli klient składając zamówienie zgodzi się na otrzymywanie "newslettera", jego dane (adres e-mail) będą wykorzystywane również w celu wysyłania tejże gazetki.

Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

Struktura witryny sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryn nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.

Postanowienia końcowe

Regulamin wchodzi w życie z dniem 31 marca 2008 roku. Firma w każdym czasie jest uprawniona do zmiany Regulaminu. Zmiany będą dokonywane poprzez zamieszczenie ich na stronach księgarni internetowej i wchodzą w życie z dniem ich zamieszczenia.

Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z momentem złożenia przez klienta zamówienia.

Właścicielem sklepu jest Księgarnia "POCIĄG DO BAJECZKI" WARSZTATY MŁODEGO ARTYSTY URSZULA BUKOWSKA-MAJKUT, ul. Monte Cassino 68, 51-681 Wrocław.

Adres prowadzenia działalności jest jednocześnie adresem korespondencyjnym sprzedawcy.

Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w naszym sklepie wyłącznie w celach informacyjnych.

Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem, a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby sprzedającego.

 
  

Dołącz do grona młodych artystów i zacznij spełniać swoje marzenia razem z nami

Dużo więcej przeczytasz
w poniższych działach:

.. Zajęcia dla dzieci
.. Opis zajęć
.. Przebajalnia
.. Przyjęcia urodzinowe
.. Regulamin Warsztatów

 
 

Muzeum Miejskie Wrocławia

 

Media i Kultura

 

Klub Mamuśki

 

Czas z dziećmi

 
 
 
Copyright © 2008 Księgarnia "Pociąg do bajeczki" | designed by VASTA | modified by SECOM
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe