Wybierz kategorię
 
 
 

 

Planeta zabawy

Kliknij na obrazek i zaloguj się,
Podaj kod POCIAG,
a otrzymasz rabat 10%.


 

Miejsca Dzieci

 

Cocuba Design

 
Warsztaty Młodego Artysty - Przyjęcia urodzinowe
 

Przedstawiamy ofertę organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci od 4 lat . Podczas przyjęcia dzieci przeniosą się w wybraną przez siebie krainę, gdzie przez dwie godziny pod opieką animatorów będą bawić się, śpiewać, pląsać i wykonywać różne zadania. Nie zabraknie też odpowiednich strojów oraz dekoracji, a także poczęstunku i wielu niespodzianek.Proponowane tematy zabaw:
- Morskie opowieści - Żeglarze
- Podróż w kosmos
- Bal u Piratów
- Bal Księżniczek i Królewiczów
- Przyjęcie na prerii z indianami
- Przyjęcie z dinozaurami
- Przygoda w dżungli
- Przyjęcie wróżek i elfów
- Bal Rycerski
- Podwodny świat
- Detektywi na tropie mumii
- Urodziny ze Scooby Doo
- W świecie mody
- Kraina Lodu

- Urodziny etniczne, w tym:
Urodziny rzymskie
Urodziny hawajskie
Urodziny japońskie
Urodziny chińskie

Urodziny afrykańskie

Urodziny egipskie

- Urodziny kulinarne
- Urodziny z Formułą 1
- Szkoła malarska
- W świecie filcu
- Urodziny eksperymentalne
- URODZINY AVENGERS                   
NOWOŚĆ !!! URODZINY AVENGERS (POKÓJ ZAGADEK)
NOWOŚĆ !!! URODZINY ZE ŚWINKĄ PEPĄ
NOWOŚĆ !!! URODZINY Z MINIONKAMI

Cennik urodzin:
10 osób - 480.00 zł
każde kolejne dziecko - 25.00 zł

W przypadku gdy w zabawie uczestniczy 2 solenizantów dopłata - 80,00 zł

w cenie:
 • Opieka animatorów
 • Rezerwacja sali na wyłączność jubilata i jego gości
 • Dekoracja sali związane z tematem zabawy
 • Rekwizyty i pomoce do zabaw
 • Zaproszenia dla gości
 • Poczęstunek
 • Prezent dla jubilata

Dodatkowo proponujemy:
- Płyta CD ze zdjęciami z urodzin - 20,00 zł
- Szampan bezalkoholowy - 15,00 zł

- kawa/herbata - 2,00,zł/os
- Malowanie buzi - 30,00 zł/grupa

Przyjęcia urodzinowe odbywają się w soboty w godz. 10.00-12.00 oraz 13.00-15.00 lub we wcześniej ustalonym terminie, w "Pociągu do Bajeczki" przy ul. Monte Cassino 68 obok Kościoła Św. Rodziny na Sępolnie. Termin urodzin należy zarezerwować minimum 14 dni przed planowaną imprezą. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł przelewem na konto firmy: mBank 80 1140 2004 0000 3002 4983 9786 lub bezpośrednio w Księgarni. W przypadku rezygnacji z imprezy zaliczka nie podlega zwrotowi. Tylko rezerwacje potwierdzone wpłatą będą realizowane.

Szczegółowe informacje oraz REGULAMIN PRZYJĘCIA dostępny w Księgarni lub pod numerem telefonu 781 999 246;
71 319 80 80


Opis urodzin


URODZINY Z FORMUŁĄ 1!

Wyjątkowy pomysł na urodzinową atrakcję dla następców Roberta Kubicy - dziewcząt i chłopców.

Dzieci pod opieką instruktorów przygotowują kapsle z flagami narodowymi lub innymi wybranymi symbolami, a następnie wytyczają w sali specjalny tor wyścigowy. Po wyjaśnieniu reguł zabawy następuje krótki trening, a po nim - najbardziej emocjonująca część czyli wyścig. Dzieci w ustalonej kolejności pstrykają swoimi kapslami, starając się nie wypaść z toru. Rywalizacja jest na bieżąco komentowana przez prowadzących jak w telewizyjnej relacji. Przekroczenie mety jest sygnalizowane prawdziwą rajdową flagą (czarno biała szachownica).

Zwycięzca wyścigu otrzymuje specjalny puchar, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.
Zabawę można zorganizować zarówno w sali jak i w plenerze.

Wyjątkową, wyścigową atmosferę tworzą specjalne elementy, jak ubrania prowadzących (koszulki, identyfikatory) oraz tło dźwiękowe odtwarzane z CD (ryk silników, głosy kibiców).

PROWADZĄCY - 2 osoby:
"Kierownik wyścigu" - wytyczenie toru, wyjaśnienie reguł, sędziowanie wyścigu, wręczanie nagród
"Zastępca kierownika wyścigu" - prowadzenie zajęć plastycznych, opieka nad dziećmi.
URODZINY ETNICZNE!

Małych odkrywców zapraszamy w podróż dookoła świata! Poznajmy razem egzotyczne i odległe zakątki Ziemi poprzez wspaniałą zabawę i naukę w jednym.

Proponujemy następujące tematy urodzin etnicznych: urodziny chińskie, urodziny japońskie, urodziny afrykańskie, urodziny australijskie. Podczas urodzin dzieci poznają zwyczaje, kuchnię, legendy i ciekawostki związane z danym krajem.

Dzieci uczestniczą w szeregu różnych zabaw - ruchowych, muzycznych, plastycznych nawiązujących do tematyki urodzin. Są to między innymi japońska kaligrafia na dużych formatach papieru, malowanie twarzy, tworzenie chińskich lampionów, tańce, itd.

Nasza propozycja to nie tylko zwykła rozrywka i zabawa, ale także nauka otwartości, tolerancji oraz rozbudzanie w dzieciach kreatywności oraz ciekawości świata.

 • Hawajskie : zapraszamy na pełna koloru podróż po hawajskich wyspach na, których przywitają Cię pięknymi girlandami i egzotycznymi drinkami. Możesz także przeżyć wybuch hawajskiego wulkanu. Z naszymi instruktorkami zatańczysz także taniec hula, a także przetestujesz swoja sprawność fizyczna bawiąc się w limbo. Naszej zabawie towarzyszy będzie mini warsztat artystyczny.
 • Włoskie : Czy lubisz smak pizzy? Jeśli tak to ta zabawa na pewno Ci się spodoba gdyż w trakcie urodzin proponujemy warsztat kulinarny, w trakcie którego dzieci same skomponują i upieką włoską pizzę. Nie zabraknie także weneckiego karnawału- każde z dzieci wykona maskę na bal przebierańców. Będziemy również poznawać starożytne oblicza Rzymu, jego malownicza historię i przepiękne legendy. Przy tym wszystkim nie zapomnimy o wesołych zabawach ruchowych i słodkich przekąskach.
 • Afrykańskie: na urodzinowe safari po Czarnym Lądzie zaprasza "Pociąg do bajeczki" - proszę wsiadać drzwi zamykać bo zapraszamy na spotkanie z lwem, tygrysem i innymi egzotycznymi zwierzętami. Wódz plemienia Masajów nauczy nas wesołej piosenki i afrykańskich zabaw. Nie zabraknie też słodkich afrykańskich przysmaków okraszonych afrykańskimi legendami i zwyczajami czarnych ludów.
 • Orientalne: W Kraju Kwitnącej Wiśni i "Żółtego Cesarza" - ta zabawa urodzinowa będzie podróżą na trasie której zwidzimy Chiński Mur , pałac Cesarski czy też nowoczesne Japońskie miasto. Poznamy tradycję i kulturę Chin i Japonii, poznamy tajniki kaligrafii, a nawet poćwiczymy język mandaryński. Na zaoczenie każdemu uczestnikowi drogę oświetlać będzie piękny, własnoręcznie wykonany lampion. Myślę, że odpowiemy sobie także na pytanie co lepsze widelec czy pałeczki. Istnieje możliwość prowadzenia urodzin rozdzielonych tematycznie na Chiny i Japonię.
 • Australijskie: Na zabawie urodzinowej zwiedzimy Australię skokami kangura. Spotkamy plemię Aborygenów i razem z nimi zgłębimy tajniki malarstwa kropkowego. A gdy przyjdzie czas polowania "wystrugamy" szybkie bumerangi. Zagramy także na didgeridoo. Nie zabraknie także zabaw ruchowych- dzieci mogą zostać zaklęte przez węża z wielkiego snu.
 • Zaginione cywilizacje : to urodzinowa zabawa wiodąca tropem malowniczych cywilizacji Inków, Azteków i Majów. Poznamy ich egzotyczne obyczaje, tajemnice schodkowych piramid i dowiemy się jakie wynalazki im zawdzięczamy. W trakcie urodzin nie zabraknie też wielu zabaw plemiennych zarówno artystyczno- kulturalnych jak i ruchowych. Każdy uczestnik zabawy weźmie także udział w mini warsztacie plastycznym związanym z tematem.
 • Egipskie : W trakcie zabawy zabierzemy solenizanta i jego przyjaciół w malowniczą podróż do Delty Nilu. Zagłębimy się w mroki wielowiekowej historii Egiptu budując piramidę i poznając egipskie hieroglify. Nie zabraknie także słodkich przekąsek i dobrej plastycznej zabawy. Będziemy mieli także okazję zobaczyć jak bawią się egipskie dzieci. Każdy mały odkrywca będzie mógł się zmierzyć ze starożytną mumią. W trakcie urodzin istnieje możliwość przeprowadzenia mini warsztatu kulinarnego związanego z kuchnią egipską.
 • Podróż do mroźniej krainy : to przygoda prowadząca szlakiem najzimniejszych miejsc na ziemi. Zapewnimy spotkanie z pingwinami, a nawet jednego zabierzemy do domu. Pobawimy się z niedźwiedziem polarnym oraz poznamy zwyczaje innych zwierząt zamieszkujących niegościnne krainy. Nie zabraknie także wielu zabaw związanych z tradycją Inuitów.
 • Czy to Indie czy już Bollywood : Czy lubisz jeździć na słoniu??? Jeśli tak to zapraszamy w podróż po kolorowych Indiach. W trakcie zabawy nie zabraknie elementów zarówno tańca bollywood jaki i rytmów tradycyjnej indyjskiej muzyki. Poznamy i stworzymy niesamowite mandale oraz poznamy obyczaje ówczesnych i dawnych mieszkańców Indii. Towarzyszyć nam będą także postacie ze staroindyjskich legend.

URODZINY "SZKOŁA MALARSKA"

W czasie zabawy urodzinowej dzieci zostają adeptami szkoły malarskiej. Jednak nie jest to zwykła szkoła malarska - zadaniem dzieci będzie stworzenie niezwykłego dzieła według wskazówek mistrza!

Świat fantazji i niezwykłych przygód - zadania do wykonania od samego mistrza obudzą u uczniów przyjemność z malowania i tworzenia. Zabawy rozwijające twórcze myślenie i budujące poczucie pewności, pozwolą na stworzenie wspólnego niezwykłego dzieła - pozwalającego na przeniesienie się w Tajemny fantastyczny świat obrazów.


A tak się bawiliśmy!!!
 
  

Dołącz do grona młodych artystów i zacznij spełniać swoje marzenia razem z nami

Dużo więcej przeczytasz
w poniższych działach:

.. Zajęcia dla dzieci
.. Opis zajęć
.. Przebajalnia
.. Przyjęcia urodzinowe
.. Regulamin Warsztatów

 
 

Muzeum Miejskie Wrocławia

 

Media i Kultura

 

Klub Mamuśki

 

Czas z dziećmi

 
 
 
Copyright © 2008 Księgarnia "Pociąg do bajeczki" | designed by VASTA | modified by SECOM
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe