• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria

Akcesoria do pojazdów dla dzieci

Gdy zdecydujemy się na elektryczny pojazd dla naszego dziecka możemy dobrać do niego niezbędne akcesoria. Dodadzą one zabawce większego uroku i sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza. Mogą to być na przykład dopasowana wielkościowo sygnalizacja świetlna, czerwone pachołki które mogą stworzyć tor przeszkód lub klakson czy dodatkowe oświetlenie. Na naszej stronie znajdziesz produkty dzięki którym podrasujesz każdy dziecięcy pojazd. 

Samochody elektryczne dla dzieci

To doskonała zabawka dla młodych miłośników motoryzacji. Dzięki małym odpowiednikom dużych pojazdów dzieci mogą poczuć się jak dorośli i cieszyć się zabawa w swoim małym świecie.  Mini samochody, motocykle czy pojazdy rolnicze to doskonała zabawka dla dzieci w różnym wieku. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie modele zdalnie sterowane lub takie które może być prowadzone samodzielnie przez dziecko. 

Akcesoria do samochodów 

Akcesoria do samochodu dziecięcego sprawią, że pojazd Twojego dziecka będzie niepowtarzalny, a dodatkowo dzięki dostępnym w ofercie produktom zabawa nim stanie się wyjątkowa. Oferta naszych autek elektrycznych obejmuje motocykle, quady, samochody oraz maszyny rolnicze i budowlane stworzone specjalnie dla najmłodszych miłośników jazdy autem. Tego typu zabawki odgrywanie ról sprowadzają do ukochanej zabawy i przypadną do gustu każdemu dziecku, 

Samochód na akumulator dla dzieci jak ładować ?

ładowanie samochodów elektrycznych decyduje o ich żywotności. Pojazdy dla dzieci na akumulator należy ładować zaraz po rozładowaniu. Najlepiej zaraz po powrocie z zabawy. W zależności od modelu czas ładowania wynosi od 6 do 10 godzin. Należy pamiętać, aby zawsze używać dedykowanej ładowarki i przypisanego do danego modelu zabawki akumulatora. To warunek bezpiecznego korzystania z tego typu zabawek.