• Kategorie
  • Szukaj
  • Bujaki i skoczki

Bujaki i skoczki

Jeśli Twój maluch uwielbia się kołysać i jest, żądny nowych wrażeń polecamy zakup bujaka lub skoczka będzie to również odciążenie dla Ciebie, jeżeli dziecko lubi być noszone, lub bujane na rękach ta zabawka znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie. Bujaczki są bardzo mięciutkie i przytulne, a ich rytmiczne bujanie uspokaja dziecko więc i w nich maluch na pewno się odnajdzie. Można go postawić w dowolnym miejscu w domu by podczas codziennych obowiązków maluch, mógł Ci towarzyszyć. W naszej ofercie także bujaki ze specjalną budką, która będzie dobrą ochronną przed słońcem, tego typu produkt idealnie sprawdzi na tarasie i w ogrodzie.

Bujaki dla najmłodszych

Oto specjalna propozycja dla maluchów, których wszędzie pełno i stale rozpiera je energia. Skoczki to nie tylko świetny sposób na rozładowanie nadmiaru energii, ale też dobra metoda na uspokojenie malucha. Rytmiczne bujanie działa relaksująco pomaga też poprawić nastrój. Zrelaksowany maluch będzie lepiej nastawiony do świata, chętniej zje obiad lub uda się na popołudniową drzemkę.

Bujak na biegunach – coś w sam raz dla starszych maluchów

Gdy maluch wyrośnie, z bujaka dla niemowlaka warto, zakupić bujak na biegunach. Oferujemy nie tylko klasyczny model, jakim jest koń na biegunach, ale również bujaki pieski, słoniki, osiołki, wieloosobowe, a także bujaki z efektami dźwiękowymi. Bujak więc możesz dobrać do zainteresowań malucha, by sprawić mu jeszcze więcej radości.

Skoczki dla dzieci

W kategorii bujaki i skoczki znajdziesz zabawki przeznaczone do zabawy w pojedynkę albo w parach, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zabawki mają piękne, kolory, przyjazne kształty oraz wykonane są z bezpiecznych materiałów. Ich stabilna konstrukcja zapewnia wesołą zabawę bez ryzyka wywrócenia się i nabicia sobie guza. Bujaki i skoczki to sposób na świetną zabawę dla młodszych i starszych dzieci. Gorąco polecamy również figurki kolekcjonerskie