• Kategorie
  • Szukaj
  • Dla niemowląt

Zabawki dla niemowląt

Zabawki to jeden z ważniejszych elementów w życiu każdego dziecka, który towarzyszy mu już od pierwszych chwil życia. Zabawki dla niemowląt, które oferujemy w naszym sklepie wyprodukowane, są z bezpiecznych materiałów oraz w dużym stopniu wspierają i stymulują rozwój u najmłodszych dzieci.

Wybór zabawki dla niemowlaków

Jak wybrać zabawki, którymi noworodek będzie się bawił od pierwszych miesięcy życia? Podstawowym aspektem przy wyborze zabawek dla niemowląt jest ich bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz, zabawki edukacyjne, zabawki interaktywne, zabawki sensoryczne oraz zabawki drewniane dla niemowląt, wyprodukowane z materiałów bezpiecznych dla dzieci, a jednocześnie miękkich i delikatnych. Zdajemy sobie sprawę, że maluchy wkładają do buzi wszystko, co uda im się uchwycić w dłonie. Dlatego oferowane przez nasz sklep produkty dla niemowląt to zabawki, które nie posiadają małych elementów, które dziecko może połknąć, gwarantując tym samym bezpieczeństwo dzieci. Niezwykle istotne wybierając, zabawki dla dzieci jest, to aby były dobrane do wieku, a raczej do etapu rozwoju dziecka i wybierać zabawkę skrojoną na tę miarę. Różnorodność w funkcjonalności sprawia, że ​​każdy rodzic znajdzie dla swoich pociech coś przydatnego i interesującego. Niezwykle starannie wykonane drewniane zabawki dla niemowląt, pomalowane nietoksycznymi farbami takie jak grzechotka, drewniane samochody, gryzaki są szczególnie przydatne podczas ząbkowania

Jakie zabawki dla noworodka

Ważne jest, aby od początku stymulować dzieci zabawkami dostosowanymi do ich wieku. Po urodzeniu dziecka najlepsze zabawki to te, które wpływają na zmysły dziecka jak wzrok, słuch i dotyku. W naszej, ofercie zabawek dla niemowląt polecamy grzechotki, książeczki, gryzaki, klocki sensoryczne i wiele innych produktów. Dla starszego niemowlaka mata edukacyjna będzie wspaniałym wsparciem aktywności i idealnie sprawdzi się do nauki raczkowania.

Prezent dla noworodka

Najlepsza zabawka dla nowo narodzonego dziecka to ta, która będzie, stymulować jego rozwój, a jednocześnie zapewni dobrą zabawę. Oferujemy bezpieczne, uniwersalne, piękne zabawki i akcesoria dobrane dla dziecka od pierwszych dni życia. Są to: miękkie, pluszowe zabawki, sensoryczne do dotykania, smakowania, słuchania i wyciszania. Wybierając prezent dla maluszka, warto zwrócić uwagę na kocyki-przytulanki, zawieszki, pozytywki przykręcane do łóżeczka, gryzaki, grzechotki i mnóstwo zabawek, które sprawdzą się idealnie dla dziecka. Szukając prezentu dla maluszka, sprawdź inne nasze kategorie Bujane zabawki dla dzieci oraz maty sensoryczne. Zapraszamy!