• Kategorie
  • Szukaj
  • Dmuchańce

Dmuchańce dla dzieci

Najlepsze atrakcje to takie, dzięki którym maluchy mogą w pełni wykorzystać rozpierającą je energię. Imprezy organizowane na wolnym powietrzu, w których główny udział biorą dzieci jak: pikniki rodzinne, festyny czy imprezy na świeżym powietrzu, powinny być odpowiednio przygotowane i pełne interesujących atrakcji dla smyków w różnym wieku. W zależności od wieku dziecka powinno się dopasować rozrywkę do jego możliwości i upodobań. Jednak dmuchańce czy zamki dmuchane to znakomita zabawa dla dzieci, w każdym wieku. Młodsze dzieci powinny oczywiście wchodzić na zamki dmuchane pod opieką rodziców, ale dmuchańce są atrakcją bezpieczna już od najmłodszych lat. Taka zabawa jest też idealną formą aktywności, która pozwala oderwać malucha od ekranu telewizora czy tabletu. A nikomu chyba nie trzeba uświadamiać, jak ważny jest ruch dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka.

Zjeżdżalnie dmuchane dla dzieci

Dla starszych dzieci bardziej atrakcyjne są zjeżdżalnie dmuchane oraz tory przeszkód, które łączą ze sobą możliwości, jakie daje zamek dmuchany. Dodatkowo dla starszych pociech są bardzo atrakcyjną zabawą, która rozwija sprawność fizyczną i wpływa na rozwój motoryki. Zamki dmuchane najczęściej możemy zobaczyć na imprezach plenerowych. Dają możliwość podskakiwania, skakania, wspinania po sznurkowej drabince i ześlizgiwania się z wysokiej, pompowanej zjeżdżalni. Dmuchane zamki dla dzieci łatwo wypełnia się powietrzem. Możesz napompować je w kilka minut, a następnie w łatwy sposób je spuścić przy pomocy pompki. Bez problemu możesz opróżnić dmuchany zamek i zabrać go ze sobą, niezależnie od tego, czy Twoja rodzina zamierza spędzić weekend na łonie natury, czy w przydomowym ogrodzie. Zamek dmuchany to bezpieczna atrakcja już dla najmłodszych dzieci, przedszkolaki z wielkim entuzjazmem reagują na zamki dmuchane. Dla najmłodszych są godnym polecenia rozwiązaniem, mogą one nurkować wśród kulek, podrzucać je, skakać. Jest to rozwijająca wiele umiejętności sensorycznych zabawa, która zapewni rozrywkę dzieciakom już od 2 roku życia. Nasze dmuchańce są w żywych kolorach, które dzieci uwielbiają. Zachęcamy do odwiedzenia kategorii zabawki wodne dla dzieci, znajdziesz tam produkty, które podczas zabawy w upalne dni sprawdzą się doskonale!

Zamki dmuchane dla najmłodszych

Dmuchany zamek, a właściwie zabawa na nim dla dzieci stanie się ulubioną rozrywką. W tej kategorii możesz wybierać pomiędzy bardzo prostymi małymi modelami, które nie zabierają zbyt wiele miejsca w ogrodzie, a ogromnymi dmuchanymi gigantami. Taka ogrodowa dmuchana zabawka odpowiednia dla dzieci z pewnością przyniesie im wiele frajdy i radości. Zamki uwielbiają zarówno małe, jak i starsze dzieci. Kolorowe i bajkowe dmuchane zamki do skakania często nawiązują do konkretnych tematów z bajek dla dzieci. Zgodnie z upodobaniami dzieci możesz wybrać zamek księżniczki dla dziewczynki lub statek piracki dla małego poszukiwacza przygód. Cały nasz sprzęt wykonany jest z trwałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie normy produkcyjne. Do każdego produktu w opakowaniu dołączona jest dmuchawa, instrukcja obsługi.