• Kategorie
  • Szukaj
  • Do kąpieli

Zabawki do kąpieli dla dzieci

Około 6 miesiąca życia gdy dziecko zaczyna, samodzielnie siedzieć. Przychodzi czas, aby kąpiel zamieniła się w zabawę! Warto kupić wtedy zabawki do wanny, które zapewnią dziecku atrakcyjnie spędzony czas, także podczas codziennej kąpieli. Jak wiadomo nie wszystkie dzieci lubią wodę, która podczas kapania wpada im do oczu i noska. Warto więc odwrócić uwagę dziecka i za pomocą zabawek zachęcić je do mycia się. Zabawki do kąpieli nie tylko skutecznie odwrócą uwagę dziecka, ale również pobudzą jego kreatywność. Wybierając te produkty do kąpieli, warto, wybrać zabawki kierując się upodobaniami i wiekiem dziecka.

Zabawki do wody, gumowe zwierzątka

Akcesoria do kąpieli często zachęcają maluchy do spokojnego przebywania w wannie. Niektóre dzieci nie lubią się kąpać, dzięki naszym produktom być może kąpiel stanie się dla nich dużo przyjemniejsza i ciekawsza. Zwierzątka gumowe są miękkie. Gumowa kaczka jest klasyczną zabawką do kąpieli dla maluchów. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju zabawki do kąpieli. Popularne w ostatnich latach są również kule do kąpieli dla dzieci oraz proszek do kąpieli, zmieniający kolor wody co daje dzieciom jeszcze większą radość!

Zabawki do kąpieli dla niemowląt

Gdy maluch jest już na tyle duży, że potrafi już samodzielnie siedzieć w wanience i jego rączki stają się coraz bardziej sprawne, warto urozmaicić kąpiel i kupić dla malucha zabawki, którymi będzie mógł bawić się świetnie w wodzie. Taka zabawa pomoże zrozumieć dziecku, że kąpiel może być całkiem przyjemna. Gumowe kaczuszki, statki, zwierzątka i miękkie gumowe gryzaki zainteresują i zajmą jego uwagę, a rodzic będzie mógł spokojnie umyć maluszka. Z pomocą zabawek dziecko zrozumie, że kąpiel nie jest niczym strasznym, a obecność jego towarzyszy zabaw w trakcie pluskania się w wannie, dodatkowo uspokoi go, nawet gdy będzie marudny.

Bezpieczne zabawki kąpielowe

Gumowe zabawki do wody mają intensywne kolory, ściśnięcie ich pod wodą, sprawia, że napełniają się nią, a po ich ponownym naciśnięciu, tryskają ku uciesze najmłodszych. Obok klasycznej kaczki, znajdziecie też łódki, piłeczki, syrenki, wieloryby i wiele innych produktów. Zabawki do kąpieli wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych materiałów. Zapraszamy!