• Domki i teatrzyki

Drewniane teatrzyki dla dzieci

Jak wiadomo wszystkie maluchy, uwielbiają bawić się w przebieranie i odgrywanie przeróżnych ról. Zakup profesjonalnego teatrzyku pozwoli małemu aktorowi jeszcze bardziej wczuć się w swoją rolę. Przełamać tremę związaną z publicznymi wystąpieniami. Skorzystaj z naszej oferty i wraz z dzieckiem przenieś się w magiczny świat.

Teatrzyki i ich wpływ na rozwój dziecka

Teatrzyki dla dzieci to baśniowy świat, w którym dziecko może, być kim tylko zechcę. Ta zabawa pozwoli na rozwinięcie i kształtowanie charakteru, rozładowanie nagromadzonych emocji. Teatrzyki rozwija wyobraźnię poprzez swobodną improwizację dziecko, kształtuje wyrażanie swoich emocji, wycisza się i uspokaja. To wspaniałe i niezapomniane przeżycie udawać i zachowywać się tak, jakbyśmy nie byli prawdziwymi ludźmi. Zabawa w teatrzyk pozwala dziecku na wcielenie się nie tylko w rolę widza to dla niego możliwość na bycie aktorem, a nawet reżyserem!

Każda dziewczynka, choćby na chwilę, może stać się piękną Księżniczką, uwięzioną przez smoka w wieży zamku, a każdy mały chłopiec może stać się jej wybawcą i rycerskim bohaterem. Aby, wyruszyć w te przygody wystarczy tak nie wiele drewniany teatrzyk z klasycznymi przedstawieniami, siła wyobraźni i kukiełka, która pozwala naszym pociechom tworzyć niezwykłe zajęcia. Niech dzieci realizują swoje marzenia i aspirują do bycia drugą osobą, magiczną osobą. Zapewniamy, że będzie to niezapomniane przeżycie pełne emocji.

Drewniane domki dla dzieci

W sklepie internetowym Pociąg do Bajeczki oferujemy domki i teatrzyki dla dzieci, produkty te są świetny pomysł na ciekawą i kreatywną zabawę. Radość Twojego dziecka będzie ogromna, gdy pozwolisz wcielić mu się w rolę Księżniczki, Smoka, Rycerza i innych bajkowych postaci !

Bogatą ofertę domków dla dzieci w zestawie z figurkami znajdziesz w naszym sklepie. Teatrzyki dla dzieci to domki dla przyjaciół Twojego dziecka, znajdzie się w nich miejsce dla lalek i figurek. Domki naprawdę warto kupić, podczas zabawy dziecko wycisza, się uspokaja, ćwiczy koncentrację, oraz zdolności manualne a przede wszystkim jest szczęśliwe. W naszej ofercie znajdziecie również Instrumenty drewniane dla dzieci.