• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Feber

Producent zabawek Feber

Do zabawek FEBER należą: zabawki ogrodowe, huśtawki, place zabaw, zjeżdżalnie wodne, trójkołowce itp. Zabawki FEBER uzyskały certyfikaty AENOR ISO 9001, ISO 14001 i OSHAS18001, prowadzimy zakład produkcji pojazdów świadczące o perfekcji i jakości wszystkich procesów związanych z produkcją zabawek: od projektowania, przez produkcję po serwis. 

Ogrodowe zabawki dla dzieci Feber 


Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę pojazdów i zabawek ogrodowych dla dzieci oraz artykułów wysokiej jakości. Nasze produkty cieszą się zarówno popularnością, jak i uznaniem. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu nasi Klienci mogą być spokojni o swoje pociechy. Dobra zabawa według nas to także bezpieczna zabawa. Jeśli potrzebujesz  pomocy w doborze zabawek, nasi konsultanci są do dyspozycji.

W naszym asortymencie oferujemy oryginalne, znane, bezpieczne i markowe zabawki, gwarantujące  radość, uśmiech i bezpieczeństwo, dziecka. Nasze produkty idealnie sprawdzają się jako prezent na każdą okazję dla dziecka w każdym wieku.

Firma Feber produkuje fantastyczne zabawki, zarówno dla chłopców, dziewczynek, jak i maluchów. Możecie je wszystkie nabyć w naszym internetowym sklepie Pociąg do bajeczki na stronie www.pociąg dobajeczki.pl. Gwarantujemy najlepsze zestawy i nowości. Zapewniamy przystępną cenę, szybką dostawę. Zapraszamy!