• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry

Gry dla dzieci

Szukasz sposobu na wspólne spędzenie czasu z dziećmi? Nie masz pomysłu co robić w deszczowy dzień w domu? Jeśli tak mamy dla Ciebie rozwiązanie! Świetne gry dostępne w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tu bogaty wybór gier, które idealnie sprawdzą się w deszczowy dzień i zapewnią dziecku pełną wrażeń, dobrą zabawę! Oferujemy gry planszowe podzielone według konkretnych grup wiekowych.

Korzyści z gier planszowych

Gry planszowe dla dzieci mają korzystny wpływ na rozwój dzieci w każdym wieku. Grając z maluchami w gry planszowe, uczymy je współpracy, opracowywania strategii, zachowania w sporcie, jednocześnie mamy możliwość poznania ich i stworzenia lepszego kontaktu. Dzięki wyznaczeniu konkretnych grup wiekowych, gry dla dzieci wspierają naukę na różnych etapach rozwoju i przyciągają dzieci na wielu poziomach jednocześnie. Dla rodziców, którzy kochają gry planszowe, bardzo ważna może być dla ich dzieci możliwość wyruszenia w podróż po świecie gier planszowych już od najmłodszych lat!

Gry planszowe - edukacyjna zabawa

Gry planszowe to znakomity sposób na spędzenie czasu z dziećmi. Łączą one zabawę z nauką. Wzbudzają u dziecka chęci rywalizacji. Pod ich wpływem mały gracz, stara się myśleć logicznie i być kreatywnym. Gry planszowe dla dzieci rozwijają zdolności logicznego myślenia, ale także współpracy, pomagają w skupieniu uwagi. Godziny spędzone na wspólnych grach to czas, który pozwoli nam zbliżyć się do dziecka lepiej je poznać i zrozumieć.

Gry towarzyskie dla dzieci

Wprowadzenie do zabaw gier planszowych już od najmłodszych lat ma spore zalety. Wspólne granie wzmacnia więzi nie tylko dziecka z rodzicem, ale także z innymi członkami rodziny. Taka forma zabawy pozwala na poznanie smaku zwycięstwa, ale i porażki. Pomaga oswoić trudne emocje, takie jak frustracja czy irytacja, a i pomaga uczyć się przegrywać (i jak sobie z tym radzić). To kształtuje charakter i przygotowuje do życia. W ofercie naszych zabawek znajdziecie również Puzzle dla dzieci i młodzieży