• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki

Klocki dla dzieci

Klocki dla dzieci to, zabawka ponadczasowa kiedyś znane, były tylko klocki drewniane w dzisiejszym świecie znajdziemy mnóstwo rodzajów tej zabawki od drewnianych po plastikowe, magnetyczne i piankowe, duże lego duplo i małe klocki konstrukcyjne oczywiście w naszej ofercie posiadamy wszystkie te rodzaje. Możesz kupić je w zestawach lub osobno. W tej kategorii znajdziesz mnóstwo klocków, które na pewno spełnią oczekiwania Twojego dziecka!

Klocki magnetyczne dla dzieci

Magnetyczne klocki dają możliwość łączenia ze sobą klocków za pomocą przyciągania się magnesów. Zabawa tego rodzaju klockami uczy dziecko, że klocki, które się przyciągają, mogą także się odpychać, kiedy połączy je tymi samymi biegunami. Kreatywność dziecka zostaje pobudzona i stymuluje się logiczne myślenie. Magnetyczne klocki pozwalają rozwijać wyobraźnie przestrzenną i koordynację ruchową.

Klocki konstrukcyjne

Jest to rodzaj klocków, które mają dodatkowe zalety. Klocki konstrukcyjne urozmaicają zabawę i pozwalające natworzenie przez dziecko bardzo zaawansowanych konstrukcji. Świetnym przykładem tego rodzaju zabawki są klocki CLASSIC WORLD specyficznym elementem tego zestawu, jest mechanizm koła zębatego, które pozwala na wprawienie w ruch zbudowanych z klocków konstrukcji, oczywiście, jeżeli są prawidłowo ze sobą połączone. Klocki dostępne są w zestawach, które różnią się od siebie liczbą elementów. Oferujemy zestawy tematyczne CLASSIC WORLD, np. Klocki Konstrukcyjne Wóz Strażacki pozwalają one na skonstruowanie pojazdów. Konstrukcyjne klocki pozwalają dzieciom budować całe miasta, zamki, pojazdy i najróżniejsze konstrukcje. Są to produkty dla dzieci w wieku powyżej 4 roku życia.

Klocki lego friends - zestawy dla dziewczynek

Lego Friends to seria klocków nawiązująca do przygód grupy przyjaciółek, których losy możemy oglądać na co dzień popularnym serialu. Zestawy klocków takie jak m.in. magiczne stoisko w wesołym miasteczku, salon, fryzjerski lub przyczepę leczniczą dla konia, a to tylko kilka propozycji. Są to klocki lego dla dziewczynek, jedyne w swoim rodzaju! Klocki Lego Friends są wyposażone w mini figurki i urocze gadżety.