• Kategorie
  • Szukaj
  • Lalki i akcesoria

Lalki dla dziewczynek

Lalki to najpopularniejsza zabawka dla dziewczynek. Okres dzieciństwa - to właśnie w tym czasie zaczynają się pierwsze zabawy w dom i opieka nad lalką uczy empatii i odpowiedzialności oraz pobudza kreatywność, warto więc przy zakupie lalki, brać pod uwagę, by dostosować lalkę do wieku dziewczynki. W naszej ofercie znajdziesz również Wózki dla lalek

Lalki i akcesoria

W naszej ofercie znajdziesz modele lalek o różnych funkcjach i wyglądzie. Dla małego dziecka najtrafniejszym wyborem będzie lalka interaktywna, która oprócz dobrej zabawy może także wesprzeć jego rozwój. Opiekuńcza dziewczynka z pewnością ucieszy się z lalki Bobasa, a dla miłośniczki mody i urody wybierz lalki Barbie. Prezent w postaci lalki, możesz urozmaicić na przykład domkiem dla lalek, meblami dla nich przeznaczonymi oraz innymi akcesoriami z naszej oferty.

Lalka interaktywna

Lalka interaktywna to marzenie każdej małej dziewczynki. Pociecha, bawiąc się lalką interaktywną, która jest, wyposażona w szereg funkcji może ją przewijać, karmić z butelki i uspokajać, gdy płacze. To dla małej dziewczynki prawdziwa wspaniała lekcja opiekuńczości, dziewczynka w pełni angażuje się opiekę dlatego lalka, która wyglądem bardzo przypomina żywe dziecko to połączenie świetnej zabawy i nauki! Lalki interaktywne zalecane są od 3 roku życia.

Lalki Barbie

Lalka Barbie to najpopularniejsza zabawka dla dziewczynek. Te lalki kochane są przez młodsze i nieco starsze dziewczynki. Barbie wybierana jest zwykle przez dziewczynki w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki wielu modelom zabawa nimi każdego dnia jest inna. By, była jeszcze lepsza potrzebne będą akcesoria dla lalek, które stwarzają jeszcze więcej możliwości zabawy! Sprzedawane są w zestawach z mnóstwem akcesoriów lub osobno.

Szeroki wybór lalek

W ofercie naszego sklepie dostępny jest szeroki wybór lalek. Delikatne i przyjemne w dotyku lalki, posiadają ruchome części ciała. Na stronie pociąg do bajeczki.pl w kategorii lalki i akcesoria znajdziesz najpopularniejsze produkty tego typu dla dziewczynek w tym lalki interaktywne, lalki bobasy, lalki Barbie, baby Born, laleczki (postacie z bajek) oraz wszystkie potrzebne akcesoria, by urozmaicić codzienną zabawę. Nasz sklep oferuje lalki i akcesoria, bardzo dobrych producentów. Zabawki są w pełni bezpieczne oraz posiadają atesty.