• Kategorie
  • Szukaj
  • Mały farmer

Zabawki farma

Farma ze zwierzętami jest zabawka, która nie tylko bawi, ale ma również sporo wartości edukacyjnych. Pomaga dziecku zrozumieć, jak wyglądają poszczególne zwierzęta i jak toczy się życie na wsi. Zestaw mały farmer to idealna zabawka zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, nie ma też praktycznie żadnych ograniczeń wiekowych. Dziecko może bawić się nim w pojedynkę lub wspólnie z kolegami. W naszym sklepie znajdziesz zarówno pojedyncze akcesoria z prawdziwej farmy, jak i wieloelementowe zestawy, z których można wybudować własną farmę, oraz wiele innych elementów wiejskiej infrastruktury. Oferujemy również wiele zestawów konstrukcyjnych, rozwijających kreatywność oraz zdolności manualne dziecka. Wszystkie nasze zestawy pochodzą od sprawdzonych producentów, gwarantujących jakość i bezpieczeństwo.

Farmer zabawki interaktywne

Farmer to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, gdyż niektóre elementy są małe i nie powinny bawić się nimi dzieci młodsze. Przybliżą najmłodszym sekrety życia na wsi. Nasze produkty dobieramy tak, aby dzieci mogły uczyć się i rozwijać zdolność manualne. Dziecko poprzez zabawę rozwija swoje umiejętności, poszerz znane mu słówka i uczy się nowych określeń i zależności. Pozwól, swojemu dziecku wczuć się w rolę przyszłych farmerów, a za każdym razem zabawki te sprawią mu mnóstwo radości.

Wymarzone zabawka dla 3 latków

Szukasz zabawki dla 3 latka? Mamy coś specjalnego! Traktor, który przez chwilę samodzielnie jedzie do przodu, wydając realistyczny odgłos silnika. Aby frajda była jeszcze większa traktor ma kierowcę, naśladuje dźwięk klaksonu i posiada migające przednie światełka. Dziecko umieszczając figurki w przyczepie w odpowiednim miejscu, ćwiczy precyzję i zdolności manualne. Na przyczepce znajduje się kilka zwierząt. To naprawdę świetna zabawka dla 3 latka! Sprawdź również Zabawki dla niemowląt