• Kategorie
  • Szukaj
  • Mały lekarz

Mały lekarz do odgrywania ról

W naszym sklepie w kategorii odgrywanie ról znajdziesz zestawy lekarskie i akcesoria dla twojego dziecka do kreatywnych zabaw. Poprzez zakup tych produktów Twoje dziecko wcieli się w rolę doktora odgrywanie ról, jest niezmiernie potrzebne maluchowi. Wpływa na rozwój empatii, pobudza wyobraźnię i kreatywność uczy dziecko prawidłowych zachowań społecznych. To niezwykle ważny rodzaj zabawy, dlatego warto zachęcać dzieci nawet od 2 roku życia do zabawy w odgrywanie ról.

Zabawki mały lekarz

W naszej ofercie znajdziesz, zestawy lekarskie jak również zabawki małego strażaka, w których zabawki to przyrządy takie jak stetoskop, strzykawki, termometry i wiele innych produktów do poznawania ludzkiej anatomii przez małego doktora.

Kolejną zabawą w odgrywanie ról jest “zabawa w dom”. Możemy w niej zaobserwować już całkiem złożone interakcje społeczne. Każdy z domowników ma swoje potrzeby, starają się oni ze sobą współpracować, choć czasem nie jest to łatwe. Dlatego warto obserwować dziecko podczas takich zabaw, daje to możliwość obserwowania jego zachowania w najróżniejszych sytuacjach.