• Kategorie
  • Szukaj
  • Mały lekarz

Zestawy małego lekarza

Zabawa w lekarza, pielęgniarza to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Być może widziałeś kiedyś swoje dziecko „leczące” pluszowego misia lub ulubioną lalę. Poprzez zakup możesz wspomóc rozwój jego zainteresowań, kupując zestaw doktora z potrzebnymi akcesoriami lekarskimi. Dzięki temu zabawa nabierze profesjonalnego charakteru, a dziecko pozna nowe produkty medyczne. To nie tylko dobra zabawa, ale także świetny pretekst do nauki o zdrowiu i medycynie.

Zabawki mały lekarz, zestawy lekarskie dla dzieci

Chcesz, by Twoje dziecko pobawiło się w małego doktora? W naszym sklepie oferujemy niezbędne akcesoria do wspaniałej zabawy z dzieckiem! Zestaw mały lekarz w walizkach, a w nich m.in. strzykawki, termometry, otoskop, okulary lekarskie, plastikowa karta pacjenta, młotek, ciśnieniomierz, stetoskop, „lusterko” i wiele innych akcesoriów, dzięki którym Twoja pociecha wcieli się świetnie w role lekarza.

Mały lekarz - zalety zakupienia zestawu małego lekarza

Zabawy w lekarza to świetny sposób na zaznajomienie malucha z tym, jak zbudowane jest ciało człowieka i jak funkcjonuje. Dopasowując informacje do jego wieku możesz tłumaczyć mu budowę ludzkiego ciała. Zabawki te również mogą uczyć empatii – współczucia i zrozumienia, postępowania gdy komuś coś dolega i potrzebuje pomocy. Zabawa może przebiegać samodzielnie, z pomocą lalek lub też w towarzystwie koleżanek czy rodziny. To świetny sposób na mądre, kreatywne, a zarazem bardzo ciekawe spędzenie wolnego czasu.

Prezent dla małego doktora

Zabawki, które pozwalają, dziecku wczuć się w role dorosłych mają świetny wpływ na kreatywność dziecka! Są to zabawki, mające bardzo dobry wpływ na dziecko i jego funkcjonowanie w społeczeństwie. Prezent, jakim jest zestaw małego lekarza to wspaniała zabawka edukacyjna, zapewniająca mnóstwo atrakcji! A może Twoje dziecko uwielbia samochody ? Sprawdź Tory samochodowe dla dzieci