• Kategorie
  • Szukaj
  • Maskotki

Maskotki dla dzieci

Maskotki dla dzieci to pluszowe zabawki, które uwielbia każde dziecko, pluszowe zwierzątka, klasyczne misie, duże pluszaki, interaktywne misie i wiele innych maskotek znajdziesz w naszym asortymencie. Szukasz misia dla niemowlaka? Dziewczynki? Chłopca? Sprawdź naszą ofertę!

Maskotki postaci z bajek dla dzieci

W naszej ofercie znajdziesz maskotki z ulubionymi postaciami z bajek. Pluszaki z naszego sklepu to sympatyczne zwierzaki oraz postacie z popularnych i lubianych dziecięcych bajek. Między pluszowymi zabawkami znajdziecie bohaterów z kreskówki Świnka Peppa czy Psi Patrol. Bajkowi bohaterowie, którzy są, ulubieńcami Twojego dziecka będą wspaniałym prezentem dla malucha. Są, one najczęściej wybierane spośród maskotek i pozwalają dziecku mieć blisko siebie ulubionego bohatera.

Misie pluszowe

Poznaj nasze pluszowe przytulanki. Każda z nich stanie się dla Twojego malucha wspaniałym towarzyszem codziennych spraw i kompanem radosnych zabaw i harcy. Duże misie i wszystkie inne maskotki wykonane są z przyjemnych w dotyku materiałów, które nie podrażnią skóry dziecka. W naszej ofercie znajdziecie również Zabawki muzyczne dla dzieci

Rola maskotek w życiu dziecka

Zastanawiałeś się jaką rolę zabawki pluszowe pełnią, w rozwoju Twojego dziecka? Czy wiesz, że dzięki maskotkom dziecko uczy się empatii i odpowiedzialności, dają one poczucie bezpieczeństwa  podczas chociażby zasypiania a dzieci traktują maskotki bardzo poważnie, okazują im troskę i czułość? Z czasem maskotki stają się ich najlepszymi przyjaciółmi. Duże znaczenie dla dziecka ma przytulanka, która towarzyszy, maluchowi od najmłodszych lat, ma z nią wypracowaną więź, czuje się przy niej bezpiecznie i swobodnie. To właśnie ona pomaga dziecku w trudnych momentach, nowych sytuacjach, jak pójście do szkoły czy pojawienie się rodzeństwa. Pluszowe maskotki są idealne dla dzieci w każdym wieku.