• Kategorie
  • Szukaj
  • Moda i uroda

Mała stylistka - zabawka dla małych kobiet

Małe dziewczynki obserwując, swoje mamy często chcą wyglądać tak jak one. Mieć piękne fryzury i efektowny makijaż. Wkładać piękne suknie i obcasy! Z naszymi produktami w kategorii mała stylistka mogą świetnie bawić się każdego dnia! Oferujemy zestawy mała stylistka, które z pewnością, ucieszą wszystkie małe damy!

Zestaw małej stylistki

Wszystkie dziewczynki marzą o byciu fryzjerką. Dlatego w zestawie małej stylistki znajduje się szczotka, suszarka, lusterko oraz fartuszek fryzjerski w nim dziewczynka poczuje się jak prawdziwa fryzjerka! Pozwól zadziałać jej wyobraźni i tworzyć piękne fryzury z pomocą naszych w pełni bezpiecznych produktów. 

Zestaw piękności - mała stylistka

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zestawy fryzjerskie nasze produkty to również zestawy piękności, które z pewnością spodobają się dziewczynkom. Zestawy piękności dla małej dziewczynki to wspaniały prezent, toaletka, kosmetyki, biżuteria wszystkie dziewczynki będą zachwycone! Nie masz pomysłu na prezent dla chłopca? Polecamy kategorię warsztat dla dzieci , w której na pewno znajdziesz odpowiednie zabawki! Zapraszamy!