• Kategorie
  • Szukaj
  • Namioty

Namioty dla dzieci

Namioty są idealnym rozwiązaniem dla chłopców i dla dziewczynek. Ich rozłożenie trwa zaledwie kilka minut. W naszym asortymencie polecamy namiot samo rozkładający, jest to produkt, który rozkłada się błyskawicznie. Dziecko może rozłożyć go samodzielnie. Jednym z najpopularniejszych modeli namiotów w naszej ofercie bez wątpienia jest, Namiot TIPI Psi Patrol John z ulubionymi postaciami bajkowymi. Namioty są, bardzo praktyczne można zapakować namiot i zabrać z sobą w wiele miejsc.

Namioty ogrodowe dla dzieci

Dzieci uwielbiają zabawy w namiocie, mogą wejść i uruchomić swoją wyobraźnię. Namiot może być bazą, tajną kryjówką, statkiem kosmicznym, a nawet rakietą kosmiczną. Namiot może służyć nie tylko do świetnej zabawy. Namioty często stają się oazą, do której dziecko chowa się, gdy pojawiają się negatywne emocje – smutek, tęsknota, złość. ustronna przestrzeń sprzyja samodzielnemu „przemyśleniu” problemów, byciu samemu ze sobą. Takie swoje miejsce pozwoli dziecku się wyciszyć, a to bardzo ważne.

Namioty Tipi

Zastanawiasz się jaki namiot wybrać? Szukasz namiotu w stylu indiańskiego Tipi? Czy Twoje dziecko, marzy zabawie w Indian? Jeśli tak sprawdź, koniecznie naszą ofertę a z pewnością znajdziesz namiot dla swojego dziecka. Kupując namiot, masz mnóstwo możliwości na wspaniałą zabawę z dzieckiem i szereg możliwości do wykorzystania Możesz zaaranżować, zabawę zarówno w domu, jak i na dworze.

Kreatywna zabawa w namiocie

Dobrym pomysłem na świetną zabawę jest zabawa w chowanego. Namioty samo rozkładające są tak praktyczne, że bez problemu zmieszczą się w pokoju. Dziecko może również z takiego namiotu zrobić swoją bazę. Namiot świetnie sprawdzi się w ogrodzie, ten produkt tak jak zabawki ogrodowe dla dzieci dadzą im mnóstwo możliwości na wspaniała zabawę. Zapraszamy!