• Kategorie
  • Szukaj
  • Quady

Quady dla dzieci

To chyba najbardziej popularna zabawka ostatnich lat. Starsze dzieci marzą o własnym quadzie na akumulator, przecież beztroska jazda po podwórku to wspaniała zabawa! Zdajemy, sobie sprawę jak rodzice martwią się o bezpieczeństwo swoim pociech i dlatego oferujemy quady dla dzieci od najlepszych producentów. W dobie rozwijającej się technologii, dzieci mogą mieć coraz lepsze zabawki i pojazdy, które umożliwiają, samodzielne sterowanie. Solidna konstrukcja i użyte przy produkcji mechanizmy są dopracowane tak, aby quad był w pełni bezpieczny.

Jaki quad elektryczny dla dziecka?

Dziecięce pojazdy terenowe z akumulatorami to świetny wybór na urozmaicenie wolnego czasu. Należy jednak pamiętać, że nie jest to zwykła zabawka i należy się z nią obchodzić z najwyższą ostrożnością. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne modele odpowiednie dla różnych przedziałów wiekowych, dzięki czemu z łatwością dobierzemy quad dla dziecka jak również w naszej ofercie możecie znaleźć pojazdy elektryczne dla dzieci

Modele quadów różnią się między sobą, każdy ma określoną prędkość maksymalna, dostosowaną mocą silnika i wskazane obciążenie maksymalne. W trosce o bezpieczeństwo Waszej pociechy polecamy wybierać quady elektryczne z mniejszą mocą. Mini quady dla najmłodszych dzieci posiadają 1 lub. 2 biegi, natomiast elektryczne dla starszych dzieci mają większa ilość biegów, co ma przełożenie na szybkość pojazdu i płynność jazdy. Oferowane przez na quady zasilane są akumulatorami o mocy od 6 do 12 V.

Najlepsze quady elektryczne

Quady elektryczne dla dzieci to pojazdy, który muszą być dostosowane do wieku, budowy ciała oraz wzrostu dziecka. W naszym asortymencie oferujemy szeroki wybór modeli, różniących się między sobą wielkością. Z łatwością dobierzesz więc zarówno dla 3 latka, 5 latka czy dla dzieci od 7 lat. Występują również quady elektryczne z przeznaczeniem dla nieco starszej grupy dzieci - tzw. duże quady.

Modele z układem napędu na jedno lub dwa koła, wybrane modele - dla tych młodszych dzieci posiadają pilota do zdalnego sterowania.

Jeżdżące dziecko powinno być pod opieką starszej osoby, by czuć się komfortowo i czerpać jak największą satysfakcję z jazdy. Bezpieczeństwo podczas jazdy ma kluczowe znaczenie zarówno dla małego kierowcy, jak i osób w jego otoczeniu, np. rodziców, kolegów. Pojazdy na akumulator powinny mieć dobre wyniki w testach zderzeniowych, które określają stopień zniszczenia pojazdu i związanych z tym następstw. Oświetlenie także ma spory wpływ na bezpieczeństwo (szczególnie po zmierzchu), a dodatkowo stanowi atrakcję.

Quady na akumulator i akcesoria

W naszym sklepie internetowym znajdziecie tradycyjne czterokołowce dziecięce i czterokołowce z akumulatorami, które z pewnością zapewnią niesamowitą radość oraz płynną jazdę nawet najmłodszym dzieciom. Ich czas ładowania jest stosunkowo krótki. Modele różnią się jakością, wielkością, wyposażeniem i układem napędu. Posiadają hamulce tarczowe, skrzynie biegów, sygnały dźwiękowe i oświetlenie led. W naszej ofercie znajdziesz mini quady dla dzieci, duże quady, quady dwuosobowe. Należy pamiętać, że taki zakup wiąże się z odpowiednimi akcesoriami, które należy dokupić, jest to między innymi odpowiedni kask chroniący głowę dziecka.