• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep

Sklep zabawki dla dzieci

Zabawa w sklep jest z pewnością najbardziej lubiana przez dzieci. Daje im możliwość poczucia się, jak ich rodzice w trakcie zakupów, ale także pomaga oswoić się z zasadami panującymi w codziennym świecie. W naszym sklepie w kategorii sklep dla dzieci znaleźć można między innymi zabawkową kasą oraz sprawiający wiele frajdy wózek na zakupy dla dzieci, drewnianą kasę sklepową i inne produkty, które idealnie odzwierciedlają rzeczy, które są w prawdziwym sklepie.

Bezpieczna i wesoła zabawa w sklep

Nasze produkty do zabawy w sklep, zostały wyprodukowane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Przede wszystkim oferujemy zabawki z drewna, które jest najlepszym wyborem dla dzieci ze względu na brak chemicznych dodatków. Drewniana kasa czy drewniany sklep są znakomite ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo malucha. W zestawie drewniane półki, kasa i produkty spożywcze.

Sklep do zabawy i kasa dla dzieci w jednym

Oferujemy sklep supermarket do zabawy z kasą fiskalna wyposażoną we wszystko, co niezbędne: kalkulator, czytnik kodów i pieniądze. Taka zabawa skutecznie przygotowują dzieci do rozsądnego rozporządzania pieniędzmi w przyszłości, a także ucz podstaw matematyki w łatwy, a jednocześnie ciekawy dla nich sposób.

Sklepy i kasy zabawki dla dzieci

W ofercie przygotowaliśmy zarówno stoisko targowe, jak i wszystkie niezbędne akcesoria do realnej zabawy! Kasy fiskalne sprawdza się jako dodatkowy element do zakupionego sklepu do zabawy. Taka zabawa w pełni zaspokaja dziecięcą potrzebę naśladowania rodziców. W naszym sklepie znajdziesz wszystko do wspaniałej i kreatywnej zabawy w sklep to między innymi zabawkowe wypieki, owoce morza i ryby oraz artykuły mięsne i owoce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą zabawek w odgrywanie ról, znajdziesz tam między innymi produkty dla dziewczynek takie jak np. mała stylistka. Zapraszamy!