• Kategorie
  • Szukaj
  • Traktorki

Traktorki na pedały dla dzieci

Traktorki napędzane pedałami to idealna propozycja dla dzieci w wieku 4-5 lat. Tego typu pojazd dla dzieci napędzany jest za pomocą siły dziecięcych nóżek to świetny sposób na poprawienie aktywności fizycznej pedałowanie to idealny trening dla mięśni oraz wspaniała zabawa dla malucha. Ponadto napęd pedałami sprawia, że dziecko nie ma ograniczenia czasowego podczas zabawy, gdyż traktor na pedały nie rozładuje się jak jego odpowiednik na akumulator. Jest łatwiejszy w utrzymaniu, ponieważ nie musisz martwić się o ładowanie akumulatora czy zabezpieczanie go przed deszczem i śniegiem. Traktorki na pedały są praktycznie niezawodne, a do tego znacznie tańsze niż ich elektryczne odpowiedniki.

Traktory na pedały dla dzieci - szeroki wybór

Duży wybór zabawek tematycznych, dla chłopców takich jak traktorki na pedały i gokarty na pedały, które cieszą się dużą popularnością wśród dzieci w wieku przedszkolnym, znajdziesz w naszym sklepie. Takie zabawki pozwalają dzieciom naśladować dorosłych, którzy wykonują prace w ogrodzie lub na polu. Taki zakup pozwala dziecku wykonywać określone prace, które obserwuje w realnym świecie. Jeśli Twojego malucha interesują prace ogrodowe to traktorek, będzie idealnym zakupem i z pewnością sprawi mu mnóstwo radości. Zabawkowy traktorek sprawi, że dziecko będzie mogło zostać małym rolnikiem i ogrodnikiem. Jazda traktorem na pedały z przyczepą dla dziecka rozwinie u niego wyobraźnię i pozwoli mu nauczyć się wielu rzeczy, które przydadzą mu się w przyszłości. Traktorki na pedały pozwalają dziecku przemieszczać się z miejsca na miejsce w ogrodzie lub na podwórku, a to prawdziwa frajda! Dla wielu chłopców traktor na pedały jest wymarzonym prezentem.

Traktor z przyczepką czy koparką - jakie akcesoria są dostępne?

Traktorki na pedały to produkty przeznaczone głównie dla chłopców. Trzeba pamiętać, że chłopcy do każdej zabawy podchodzą bardzo poważnie, warto zatem zainwestować i zapewnić im zabawę na świeżym powietrzu z profesjonalnymi zabawkami. Duży traktor jest idealny do tego by zabawa, stała się fantastycznym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Zabawki w tej kategorii są bezpieczne, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Koła pojazdu umożliwiają dziecku łatwe prowadzenie pojazdu na gładkiej nawierzchni. Oferujemy traktory z przyczepami oraz modele z łyżką koparki, oraz dodatkowe akcesoria sprawdź naszą kategorię i wybierz wymarzony traktorek dla swojego dziecka.