• Kategorie
  • Szukaj
  • Trampoliny i Skoczki

Trampoliny i skoczki dla dzieci

Oczywistą sprawą jest, że maluchy uwielbiają skoki i podskoki. Trampoliny i skoczki to atrakcje w parkach rozrywki, które zawsze są oblegane przez najmłodszych. Nasz sklep proponuje Państwu szeroki wybór trampolin i skoczków dla dzieci. Zabawy na trampolinie są formą aktywności i dobrej zabawy. Jest to ważny element rozwoju dziecka, wprawiając go w radość. W dzisiejszych czasach chłopcy i dziewczęta coraz częściej sporą część czasu spędzają przed monitorami komputerów, tabletów i telefonów komórkowych i coraz trudniej zachęcić ich do aktywności fizycznej. Świetną propozycją na zabawę ruchową są skoki na trampolinie taka zabawa pozwala na spożytkowanie energii, wpływa korzystnie na kondycję dzieci i postawę ciała, a do tego nie ma ograniczeń wiekowych. Dlatego właśnie, stała się niezwykle popularną zabawką. W skład trampoliny wchodzą elementy takie jak stelaż, który tworzą rama i podpórki oraz nogi trampoliny.

Akcesoria do trampolin

Jakie akcesoria kupić wybierając trampolinę? Naszym zdaniem trampolinę najlepiej zamówić wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami (takimi jak drabinki, siatki, osłony sprężyn itp.). Zakup osobnej „gołej” trampoliny i zakup dodatkowych akcesoriów będzie znacznie więcej kosztował. Tylko takie zakupy mogą naprawdę zaoszczędzić nam trochę gotówki. Jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego w naszym sklepie oferujemy trampoliny ogrodowe, które zostały starannie pokryte sprężynami, a siatki są mocno zamocowane na ramie. Dostępne w naszym sklepie akcesoria do trampolin są niezbędne, gdyż podczas częstego użytkowania trampoliny, po kilku sezonach niektóre akcesoria będą wymagały wymiany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz ciekawe produkty. Obok trampoliny w ogródku możesz zamontować tablice do kosza lub gotowe składane kosze do koszykówki dla dzieci i cieszyć się wraz z dzieckiem wspaniała zabawą! 

Skoczki dla dzieci

Bogata oferta skoczków dla dzieci w sklepie Pociąg do bajeczki. Oferujemy montowane do podłogi, ściany, oparte na stojących konstrukcjach lub przykręcane do framugi drzwi, przypominające huśtawki.

 

Jakie skoczki dla dzieci?

Najlepszym wyborem dla małych dzieci są skoczki, w którym maluch wkładany jest do specjalnego siedziska. Takie siedzisko jest odpowiednio zabezpieczone i chroni malucha przed upadkiem. A przebywanie i zabawy w nim dadzą mu mnóstwo radości!

 

Dla starszych polecamy skoczki podłogowe- gumowe o różnych kształtach z bezpiecznymi uchwytami, na których dzieci będą mogły bezpiecznie skakać po całym domu , a także na dworze. Bez wątpienia taka zabawa nie znudzi się szybko. Ten rodzaj skoczków najczęściej wykonywane jest na wzór zwierząt. Maluchy mogą na nich do woli skakać i się odbijać. Ten typ skoczków pomaga ćwiczyć poszczególne mięśnie i koordynację dzieci.

 

Skoczki przytwierdzone do sufitu lub framugi pełnią funkcje mini huśtawki wyposażone w dodatkowe akcesoria takie jak grzechotki i efekty dźwiękowe. W ten typ skoczka maluch wkładany jest do specjalnych uprzęży i dzięki podwieszanym szelkom może się do woli bujać i kołysać.