• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dla lalek

Wózki dla lalek

Dla wielu dziewczynek lalka to nie tylko zabawka, ale również najlepsza przyjaciółka, z którą chętnie bawi się nie tylko w domu, ale także na dworze. Wózek zapewni nieograniczoną zabawę. By sprawić małej „mamie” jeszcze większą przyjemność z zabawy, producenci zabawek produkują specjalne wózki dla lalek. Dzięki takiej zabawce dziecko z radością wciela się w codzienne życie mamy. Możesz wybrać tradycyjny wózek z kabiną, w której lalka będzie mogła wygodnie się położyć czy bardziej praktyczny składany wózek spacerówka? Możliwości jest kilka!

Wózek dla lalek jak prawdziwy

Najbardziej popularne wózki dla lalek to te, które są, wzorowane ich dużymi odpowiednikami, specjalnie przygotowanymi dla dzieci w wersji mini. Tego typu wózki również znajdziesz w naszym sklepie. Te wózki mają stabilną konstrukcję, pozwala to dzieciom nie tylko na przewożenie lalki, ale i na transport pluszaków. Dzięki niskiemu uchwytowi wózek prowadzi, się świetnie, a uchwyt z regulacją wysokości bez problemu można dostosować do wzrostu dziecka. Każda przejażdżka na świeżym powietrzu da mnóstwo radości!

Drewniane wózki dla lalek

Uroczy, pięknie wykonany drewniany wózek dla lalek to idealna propozycja dla każdej dziewczynki. Zarówno takiej, która ma roczek, jak i w wieku przedszkolnym. Dzięki regulacji wysokości rączki, drewniany wózek będzie ulubioną zabawką przeze wiele lat. Drewniane wózki dla lalek to nie tylko zabawki, pełnią również rolę pchacza, dzięki któremu dziecko uczy się stawiać kroki i utrzymywać równowagę. Tego rodzaju wózki polecane są dla dzieci już od 12 miesiąca życia. Dzięki stabilnej konstrukcji i lekkości wózek jest idealny dla małych dziewczynek. Tego typu wózki sprawdzają się znakomicie na prezent. Sprawdź również domki dla lalek dzięki którym lalki Twojego dziecka znajdą nowy dom.

Akcesoria do wózków dla lalek

Obecnie większość renomowanych producentów zabawek wychodzi na przeciw wysokim oczekiwaniom co do wózków dla lalek. Każda mama i każdy tata przecież wiedzą, że odpowiednie dodatki sprawią, że korzystanie z wózka będzie jeszcze ciekawsze. Możesz również zdecydować się na cały zestaw, w którego skład wchodzi gondola i nosidełko. Niektóre zestawy są również dodatkowo wyposażone w łóżeczko turystyczne czy nawet nosidełko. Wybór produktów jest ogromny!