• Kategorie
  • Szukaj
  • Zdalnie sterowane

Zabawki zdalnie sterowane

Na naszej stronie znajdziecie zdalnie sterowane pojazdy, wozy strażackie, samochody terenowe, maszyny budowlane, ciężarówki, czołgi, samoloty. Oferujemy szeroki wybór zabawek sterowanych pilotami, którymi mogą bawić się dzieci w każdym wieku. Zabawki zdalnie sterowane to zabawki, którymi można sterować za pomocą pilota. Te dla dzieci są łatwe w użyciu i wymagają tylko odpowiednich baterii. Zabawki zdalnie sterowane to nie tylko zabawa w domu.

Samochody zdalnie sterowane

Sterowane samochody to zabawki, które uwielbiają chłopcy. Możliwość sterowania samochodem daje im mnóstwo frajdy! Do modelu samochodu dołączony jest pilot a samochód, ma funkcję jazdy do przodu do tyłu, kręcenia się oraz zatrzymywania się. Poszczególne modele samochodów mają w pilocie wbudowany klakson, a w samochodzie są kolorowe światła, które uatrakcyjniają zabawę. Wbrew pozorom zdalnie sterowane samochody nie są drogie. W naszej ofercie znajdziecie również warsztat dla dzieci

Interaktywne zabawki - zwierzęta zdalnie sterowane

W naszym sklepie internetowym w kategorii zdalnie sterowane oferujemy zdalnie sterowane roboty, zwierzęta- to zdalnie sterowane zabawki dla najmłodszych wydają one różne, przyjemne dla dziecięcych uszu, dźwięki i komunikaty. Ponadto, posiadają również sygnały świetle i mają bardzo żywe, kolory. Wszystko to przykuwa uwagę maluszka, każdego dnia ucząc go czegoś nowego. Zabawki zdalnie sterowane to nie tylko zabawa w domu, świetnie sprawdzą się na świeżym powietrzu.