• Kategorie
  • Szukaj
  • Zjeżdżalnie

Zjeżdżalnie

Nieważne, ile mają lat, dzieci uwielbiają szybkie zjazdy na zjeżdżalni. W trakcie wizyty na placu zabaw, zjeżdżalnie są często pierwszym miejscem, do którego dzieci biegną i ostatnim przed powrotem do domu. Zjeżdżanie pomagają osiągnąć poczucie przestrzenne, które wśród innych elementów jest ważne w codziennym poruszaniu się i trenowaniu poczucia balansu. Co więcej mięśnie tułowia też są wzmacniane w trakcie zjazdu.

Zjeżdżalnie ogrodowe dla dzieci

Wolnostojące zjeżdżalnie oferują mnóstwo aktywności. Nieważne czy dziecko zjeżdża, czy bawi się w chowanego pod zjeżdżalnią. Wysokie oferują poczucie bezpieczeństwa i tworzą wspaniałe miejsce do obserwacji. Polecamy szeroki asortyment naszych produktów do ogrodu, zobacz także piaskownice i akcesoria, huśtawki i wiele innych zabawek ogrodowych. Stwórz swojemu dziecku wymarzony plac zabaw już dziś! Warto również kupić piaskownice dla dzieci i zamontować ją obok zjeżdżalni co uatrakcyjni zabawa naszym pociechą.

Zjeżdżalnie dla małych i dużych

Sprawdź szeroki wybór zjeżdżalni i zobacz nasze modele, są przygotowane dla małych dzieci i starszaków.. Zamień swój ogród w plac zabaw z prawdziwego zdarzenia i spraw swojemu dziecku mnóstwo frajdy! W asortymencie znajdziesz zjeżdżalnie małe i duże.

Przenośne zjeżdżalnie, zjeżdżalnie z natryskiem

Delikatny zjazd gwarantuje niezapomnianą zabawę. Do zjeżdżalni może zostać podłączony natrysk wodny, który jeszcze bardziej urozmaici zabawę.Zjeżdżalnie mają schody antypoślizgowe i uchwyty, do trzymania, które gwarantują bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy! Szeroka konstrukcja sprawia, że zjeżdżalnia jest stabilna. 

Zjeżdżalnie dmuchane

Małe dmuchane zjeżdżalnie są dostępne w różnych ciekawych motywach na przykład księżniczek lub motywem piłki nożnej. Zjeżdżalnie w przeróżnych kolorach oraz w wersji zadaszonej bądź otwartej. Dzięki gwarancji najwyższej jakości zjeżdżalnie dmuchane są wytrzymałe, a wzory i kolory nie wyblakną przez długie czas. Tego typu produkty mogą być rozstawione praktycznie w każdym miejscu, a dzięki dodatkowemu zadaszeniu, nawet podczas niekorzystnej pogody dzieci będą cieszyć się zabawą!