• Kategorie
  • Szukaj
  • Zręcznościowe

Zabawki drewniane - zręcznościowe

Drewniane zabawki zręcznościowe, które prezentujemy w tej kategorii to produkty, które są wykonane z drewna, mają one wpływ na ogólny rozwój dziecka. Uczą dziecka cierpliwości, koncentracji oraz kształcą spostrzegawczość i precyzyjność dziecka. Znajdziesz tutaj zarówno gry zręcznościowe, jak i zabawki sensoryczne rozwijające rozwój dziecka, a także na sznureczku, które wspomogą naukę odruchu chwytu oraz zmotywują dziecko do stawiania pierwszych kroków. Trzeba pamiętać o tym, że drewniana zabawka jest, dużo trwalsza niż plastikowa, dzięki czemu dłużej nam będzie służyć.

Drewniane zabawki zręcznościowe, które uczą i bawią

Najważniejsze w edukacji dziecka jest to, aby dziecko podczas nauki nowych czynności dobrze się bawiło, dzięki czemu dziecko szybko i chętnie będzie się uczyć i zdobywać nową wiedzę o otaczającym go świecie. Dobrym przykładem tego jest stara dobra zabawka drewniana - drewniane wbijak w postaci drewnianych cymbałków. Wpływa on koncentrację oraz stanowi on początek dobrej przygody z dźwiękami i poczuciem rytmu, rozwija zdolności manualne dziecka. Dobrą zabawką są również tradycyjne liczydła przedstawione w nowej odsłonie oraz tablice do nauki alfabetu. Powyżej wymienione zabawki to tylko przykłady zabawek naszego asortymentu w, którym każdy znajdzie coś dla swojego dziecka.

Rozwijanie kreatywności za pomocą zabawek zręcznościowych

Drewniane zabawki zręcznościowe nie tylko rozwijają dziecko w zakresie koordynacji wzrokowo-ruchowej, ale także mają również wpływ na wyobraźnię oraz kreatywność. Dobrym przykładem tego jest skrzynka z narzędziami majsterkowicza. Większość dzieci pragnie naśladować wykonywane przez dorosłych czynności, dlatego też skrzynka z narzędziami wykonanymi z drewna przystosowanymi do potrzeb i wymogów dziecka to dobry pomysł na zabawkę. Uczą one kreatywności, samodzielności oraz zapewniają dobrą zabawę. Zabawkami rozwijającymi kreatywność naszego dziecka będą drewniane zabawki edukacyjne, która składa się z różnych elementów, które trzeba dopasować do siebie i ułożyć w jedną całość.